همکاری در فروش | نمایندگی دانشجویی

مجموعۀ هورامان‌هانی همکاران فروش خود را از میان دانشجویان و دانش‌آموختگان علاقه‌مند انتخاب می‌کند. در صورت علاقه‌مندی به کسب درآمد از طریق نمایندگی فروش محصولات ما، لطفاً اطلاعات خواسته‌شده در فرم زیر را، برای ما ارسال کنید. ما در اولین فرصت با شما تماس گرفته و روند همکاری خود را با شما در میان می‌گذاریم.

پس از پر کردن فرم و تأیید اطلاعات و شیوۀ همکاری‌اتان، برای شما یک کد در نظر گرفته می‌شود. مشتریانی که از جانب شما وارد وب‌گاه هورامان‌هانی می‌شوند، می‌توانند از این کد استفاده کنند تا از تخفیف برخوردار شوند. به ازای هر خریدی که با کد شما صورت می‌گیرد، مقدار مشخصی پورسانت به حساب بانکی شما ـ که در مراحل بعدی از شما دریافت می‌شود ـ واریز می‌گردد. واریزهای پورسانت هر دو هفته یک بار خواهد بود.

پیشنهاد می‌کنیم پیش از پر کردن فرم زیر، قوانین کسب‌وکار ما را در این صفحه مطالعه کنید. در این صفحه نیز می‌توانید با برخی از اعضای تیم و همکاران ما در مجموعۀ هورامان‌هانی آشنا شوید. سپاسگزاریم!

  • {{value}}
لطفاً نام و نام خانوادگی را بنویسید. لطفاً نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی بنویسید. متشکریم.

لطفاً شمارۀ تماس (ترجیحاً همراه) را بنویسید. لطفاً شمارۀ تماس (ترجیحاً همراه) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لطفاً آدرس را بنویسید. لطفاً آدرس را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.

لطفاً آدرس مورد نظر برای همکاری در زمینۀ فروش محصولات ما را یادداشت بفرمایید. به این منظور نام استان و شهر یا روستا یا منطقۀ مورد نظرتان را ثبت بفرمایید.

لطفاً کد ملی را بنویسید. لطفاً کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
لطفاً میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
لطفاً رشتۀ تحصیلی و گرایش (اختیاری) را بنویسید. لطفاً رشتۀ تحصیلی و گرایش (اختیاری) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لطفاً پیام (اختیاری) را بنویسید. لطفاً پیام (اختیاری) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. پیام (اختیاری) را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

در صورتی که خواهان همکاری در بخش یا به صورت خاصی با مجموعۀ ما هستید و یا پرسش و درخواستی دارید، در این بخش برای ما بنویسید. ما حتماً آن را ملاحظه خواهیم کرد.

لطفاً تصویر کارت دانشجویی را انتخاب کنید.

لطفاً تصویر کارت دانشجویی خود را بارگذاری و ارسال بفرمایید. اگر دانش‌آموز یا دانش‌آموخته هستید، لطفاً تصویر کارت ملی خود را ارسال بفرمایید. از همراهی و همکاری‌اتان سپاس‌گزاریم.

لطفاً رزومه (اختیاری) را انتخاب کنید.

لطفاً رزومه یا فایل دربردارندۀ اطلاعات سوابق کاری و علمی خود را برای ما ارسال بفرمایید. فرستادن این فایل اختیاری است، اما ارسال آن نشان‌دهندۀ جدیت شما در همکاری با ما خواهد بود و این برای ما ارزشمند است.


کمی صبر کنید...
| با ما تماس بگیرید |

| با ما تماس بگیرید |

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ عسل و زنبورداری با ما تماس بگیرید!
| info@hawramanhoney.ir |
| 0918-777-2012 |