قوانین هورامان‌هانی

کسب‌وکار هورامان‌هانی پیش از هر چیز خود را یک مجموعۀ دانشجویی می‌داند و از این جهت و با توجه به بنیان‌گذاری آن به وسیلۀ یک دانشجوی مهندس تاریخ‌خوان ـ که خود دوره‌های زندگی خوابگاهی و دانشجویی را گذرانده و با خم‌وچم گذران دانشجویی و مشکلات آن از نزدیک آشناست ـ مصمم است تا همکاران خود را، شامل اعضای تیم، نمایندگان فروش و زنبورداران حرفه‌ای و به ویژه دانشجویان عزیزی که ما افتخار همکاری با آنان را داریم، درگیر بندهای بعضاً عجیب و غریب قانون‌هایی که اتفاقاً لحن و بیان عمدۀ آن‌ها را تنها حقوق‌دانان می‌توانند متوجه شوند، نکند و بیشتر مسایل را به طریق دوستانه و دانشجویی حل‌وفصل کند.

با این حال، با توجه به بار حقوقی مسایل مالی و لزوم ثبت برخی روی‌دادها جهت ارایه به مراجع نظارتی، توجه همکاران، دوستان و نیز عزیزانی را که مایل به همکاری با این مجموعه هستند، به نکات زیر جلب می‌کنیم:

الف. بندهای قانونی مربوط به اعضای تیم هورامان‌هانی و چگونگی مشارکت و حق‌السهم آنان، به هنگام ثبت مجموعه به عنوان یک شرکت تولیدی ـ بازرگانی، در اساسنامه و مصوبات هیأت مدیره، ذکر خواهد شد.

ب. با توجه به آن‌که فعالیت زنبورداران حرفه‌ای همکار با مجموعۀ هورامان‌هانی در تولید عسل طبیعی، به صورت مستقل صورت می‌گیرد و نهایتاً محصول آنان تحت شرایط خاصی چون سنجش کیفیت محصول و تعیین طبیعی بودن آن، به وسیلۀ هورامان‌هانی خریداری و بسته‌بندی می‌شود، در این‌جا قانون تعیین‌شده‌ای متوجه آن‌ها نخواهد شد. تعیین این همکاران و چگونگی ارزیابی فعالیت آنان به وسیلۀ مدیر زنبورستان هورامان‌هانی که در زمینۀ زنبورداری دارای دانش و تجربۀ کافی است، صورت می‌گیرد.

ج. بندهای اصلی این مجموعه عمدتاً متوجه نمایندگان فروش می‌شود و به شرح زیر هستند:

ج/1: مجموعۀ هورامان‌هانی نمایندگان فروش خود را ترجیحاً از میان دانشجویان و در اولویت دوم، از میان دانش‌آموختگان دانشگاهی و دانش‌آموزان انتخاب می‌کند.

ج/2: ارایۀ کارت دانشجویی جهت ثبت‌نام به عنوان نمایندۀ فروش، به عنوان کارت شناسایی معتبر، ضروری و در عین حال، کافی است.

ج/3: برای هر کدام از نمایندگان فروش یک کد مشخص و جداگانه تعیین و تعریف می‌شود. نمایندگان می‌توانند با ارایۀ این کد به مشتریان خود، آن‌ها را جهت خرید محصولات هورامان‌هانی به وب‌گاه مجموعه راهنمایی کنند. در این صورت، مشتریان با ثبت کد مربوط، شامل تخفیف تا سقف 7 درصد می‌شوند و در عین حال، به ازای هر خرید صورت‌گرفته به وسیلۀ مشتریان، مقدار 8 درصد به عنوان پورسانت برای نمایندگان فروش در نظر گرفته می‌شود.

ج/4: مقدار پورسانت با توجه به فعالیت نمایندگان فروش، می‌تواند در دوره‌های زمانی مختلف تغییر کند و تا میزان 18 درصد ارتقا یابد.

ج/5: پورسانت‌ها به صورت دو هفته‌ای و در اول و پانزدهم هر ماه به حساب ازپیش‌اعلام‌شدۀ نمایندگان فروش واریز می‌شود.

ج/6: به ازای معرفی دوستان معتمد فعال به عنوان نمایندگان جدید فروش، مقدار 1 کیلوگرم عسل طبیعی به عنوان هدیه تقدیم معرفی‌کنندگان می‌شود.

ج/7: نمایندگان فروش متعهد می‌شوند از برند هورامان‌هانی تنها جهت ارایۀ محصولات باکیفیت این مجموعه استفاده کنند و نسبت به ارایۀ اطلاعات در زمینۀ عسل طبیعی و دیگر فرآورده‌های زنبور عسل که از جانب مجموعه ارایه می‌شود، به مشتریان عزیز، اخلاق علمی را به صورت کامل رعایت کنند.

ج/8: مجموعۀ هورامان‌هانی نیز متعهد می‌شود نسبت به تأمین منابع علمی و آموزشی و محتوای مفید در راستای شناخت زنبور عسل، عسل و دیگر فرآورده‌های تولیدی، برای نمایندگان فروش اقدام نماید.

د. در صورت بروز اختلاف و نارضایتی میان مجموعه و نمایندگان فروش، ترجیح مجموعه بر حل مسایل به صورت دانشجویی و خودمانی است. تجربۀ زیستۀ دانشجویی مدیرعامل مجموعه که هم‌اکنون نیز در مقطع دکتری در حال تحصیل است، نشان می‌دهد که بسیاری از مشکلات در بستر و فضای دوستانۀ دانشجویی و دانشگاهی، به خوبی قابل حل خواهد بود.

حال که با قوانین هورامان‌هانی آشنا شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم در صفحۀ نمایندگی دانشجویی، تمایل خود را برای همکاری با ما، اعلام بفرمایید! ما در مجموعۀ هورامان‌هانی صمیمانه از همراهی شما استقبال و سپاسگزاری می‌کنیم.

| با ما تماس بگیرید |

| با ما تماس بگیرید |

برای ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ عسل و زنبورداری با ما تماس بگیرید!
| info@hawramanhoney.ir |
| 0918-777-2012 |