در ادامۀ فعالیت‌های رسمی و تدریجی هورامان‌هانی، نام این استارتاپ دانشجویی و لینک وب‌سایت آن در بخش شرکت‌های زنبورداری ایرانی صندوق حمایت از توسعۀ صنعت زنبورداری کشور قرار گرفت. به این ترتیب فعالیت‌های هورامان‌هانی در زمینۀ عرضۀ اینترنتی محصولات زنبور عسل با تأکید بر عسل طبیعی هورامان، روش فروش یونیک نمایندگی دانشجویی، تولید ملکه و تأمین محتوای علمی، دارای اعتبار تأیید فعالیت از طرف بالاترین مرجع توسعه‌ای زنبورداری ایران شد.

مطابق آن‌چه در وب‌سایت صندوق حمایت از توسعۀ صنعت زنبورداری کشور آمده است، این صندوق «به عنوان تنها نهاد مالی و اعتباری تخصصی و توسعه‌ای صنعت زنبورداری کشور و امین سیاست‌های دولت، تلاش می‌کند تا با مشارکت تشکل‌های صنعت زنبورداری، اتکا به نیروی انسانی متعهد و متخصص، استفاده از سرمایۀ دولت، سهامداران و سایر منابع و روش‌های تأمین مالی و بهره‌گیری از استانداردها، روش‌ها و فناوری‌های نوین، انواع خدمات مالی، اعتباری و بیمه‌ای را به فعالان صنعت زنبورداری کشور ارایه نماید و جریان سرمایه‌گذاری در صنعت زنبورداری را افزایش، تسهیل و تسریع نماید».

در وب‌سایت این صندوق، بخشی برای معرفی شرکت‌های زنبورداری ایرانی وجود دارد که در آن، لینک وب‌سایت شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در زمینۀ زنبورداری، به صورت فهرستی ثبت می‌شود. برای مشاهدۀ این بخش از وب‌سایت صندوق، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.